Κυριακή, 06 Φεβρουαρίου 2022 19:17

Ενημέρωση σχετικά με τη διδασκαλία των μαθημάτων επιλογής Θαλάσσια Βιολογία, Ποτάμια και Λιμναία οικοσυστήματα

Τα μαθήματα επιλογής Θαλάσσια Βιολογία καθώς και Ποτάμια και Λιμναία Οικοσυστήματα (Λιμνολογία) πρόκειται να διδαχθούν στο εαρινό εξάμηνο του τρέχοντος Ακαδημαϊκού έτους.

Τα μαθήματα θα διδάσκονται από την κ. Όλγα Πετρίκη.

Ο αριθμός των φοιτητών που μπορεί να παρακολουθήσει το κάθε μάθημα είναι έως είκοσι (20).

Οι φοιτητές οι οποίοι επιθυμούν να παρακολουθήσουν το ένα ή και τα δυο μαθήματα θα πρέπει να  δηλώσουν το ενδιαφέρον τους στο mail της διδάσκουσας Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  και κοινοποίηση στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Λεπτομέρειες σχετικά με την διδασκαλία των μαθημάτων θα γίνουν γνωστές αμέσως μετά την ολοκλήρωση της εξεταστικής περιόδου.

εκ μέρους της διδάσκουσας