Δευτέρα, 01 Φεβρουαρίου 2021 10:48

Εξέταση Εξελικτικής Βιολογίας - Φεβρουάριος 2021

Παρακαλούνται όσοι φοιτητές δικαιούνται και επιθυμούν να εξεταστούν στο μάθημα "Εξελικτική Βιολογία" την Παρασκευή 5/2/2021, να εγγραφούν εκ νέου στην ομάδα «ΕΞΕΤΑΣΗ Εξελικτικής Βιολογίας» στο MS Teams το αργότερο έως την Πέμπτη 4/2/2021 και ώρα 12.00.

Ο κωδικός εγγραφής στην ομάδα δίνεται στο e-course του μαθήματος ("Ανακοινώσεις").

Δεν θα γίνουν δεκτοί στην εξέταση φοιτητές που δεν έχουν εγγραφεί εγκαίρως (μετά τη λήξη της προθεσμίας ο κωδικός εγγραφής θα αλλάξει και η ομάδα θα κλειδώσει).

Για να πιστοποιηθείτε στη χρήση της εφαρμογής MS Teams θα πρέπει να χρησιμοποιήσετε το ιδρυματικό σας email (bl0****@uoi.gr).

Αναλυτικές οδηγίες για τη διαδικασία εξέτασης θα αναρτηθούν τις επόμενες ημέρες στο e-course του μαθήματος.