Πέμπτη, 26 Απριλίου 2018 15:20

Το Πανεπιστήμιο Ιωαννινων τρέχει στο "Athens Marathon the Authentic" για τους "Γιατρούς Χωρίς Σύνορα"

Για 4η συνεχόμενη χρονιά ομάδα του Πανεπιστημίου μας θα συμμετάσχει στα αγωνίσματα των 5χλμ, 10χλμ & 42,195χλμ στα πλαίσια του "Αthens Marathon the Authentic"! Οι αγώνες θα διεξαχθούν στις 11 Νοεμβρίου 2018!

Τρέχουμε για καλό σκοπό! Τρέχουμε για τους Γιατρούς Χωρίς Σύνορα!!!

Όποιος επιθυμεί να συμμετάσχει μπορεί να δηλώσει συμμετοχή στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  με τη σημείωση "Συμμετέχω με την ομάδα του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων" και θα του σταλούν πληροφορίες για την ολοκλήρωση της εγγραφής του.

Μπορείτε να ενημερώνεστε και στο UOI and friends running 4 MSF in "Athens Marathon the Authentic 2018"