Παρασκευή, 10 Νοεμβρίου 2023 14:33

Αλλαγές στη διαθεσιμότητα μαθημάτων επιλογής

Αγαπητοί φοιτητές θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως έχουν γίνει ορισμένες αλλαγές στο Πρόγραμμα Σπουδών, αναφορικά με Μαθήματα Επιλογής.

Επομένως διευκρινίζουμε πως τα παρακάτω μαθήματα θα διδαχθούν στο Εαρινό Εξάμηνο (8ο) από συμβασιούχο διδάσκοντα:

-ΒΕΕ610, Εισαγωγή στη Βιολογία των Βλαστικών κυττάρων

-ΒΕΕ717, Εργαστήριο Ενζυμικής Βιοτεχνολογίας και Νανοβιοτεχνολογίας (Εργαστήριο)

-ΒΕΕ723, Εξέλιξη και Ανάπτυξη- Προοπτικές στην επιστημονική έρευνα και την υγεία (διδασκαλία στα ελληνικά)

-ΒΕΕ733, Πανίδα της Ελλάδας - Χερσαία Ασπόνδυλα

-ΒΕΕ819, Ο κόσμος του RNA

Το Εαρινό Εξάμηνο θα διδαχθεί και το μάθημα:

-ΒΕΕ506, Αναπαραγωγική Βιολογία και Υποβοηθούμενη Αναπαραγωγή. Θα διδαχθεί από τον κ. Μαραγκό και θα είναι διαθέσιμο για φοιτητές του 6ου και του 8ου εξαμήνου.

Παρακαλούνται οι φοιτητές να εξετάσουν τα περιγράμματα και τις σελίδες e-course των μαθημάτων, ώστε να κάνουν τον προγραμματισμό τους.