Τετάρτη, 15 Φεβρουαρίου 2023 14:53

Ανοιχτή πρόσκληση για συμμετοχή σε ερευνητικά έργα/ διπλωματικές εργασίες

Προσφερόμενες διπλωματικές εργασίες στο Εργαστήριο Διατήρησης Της Βιοποικιλότητας (BCL) 2023-2024

Οι φοιτητές/φοιτήτριες που ενδιαφέρονται να αναλάβουν διπλωματική εργασία στο Εργαστήριο Διατήρησης της Βιοποικιλότητας σε κάποιο από τα θέματα που ανακοινώθηκαν για το ακαδημαϊκό έτος 2023-2024 παρακαλούνται να συμπληρώσουν την παρούσα φόρμα έως 28/2/2023. Παρακαλούμε συμπληρώσετε με κανονική γραφή (όχι κεφαλαία γράμματα).

Αίτηση ανάληψης διπλωματικής BCL 2023-2024 (Β. Κατή) https://forms.gle/jcGsD7fWRzdmWxzu7

Η πρόσκληση για τα θέματα 1 και 2 αποτελεί ανοιχτή πρόσκληση για φοιτητές του ΒΕΤ και για αποφοίτους άλλων συναφών Τμημάτων (Βιολογίας, Γεωπονίας, Περιβάλλοντος κτλ) για συνεργασία στο πλαίσιο εκπόνησης μεταπτυχιακής έρευνας.

Ειδικά για τα δύο αυτά θέματα που χρηματοδοτούνται από ερευνητικά προγράμματα, οι φοιτητές καλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα έως 28/2/2023 στο e-mail
bc.lab.uoi@gmail.comαναγράφοντας στο «θέμα»: Αίτηση για διπλωματική – DEMO  ή MEIOSIS.

Το Εργαστήριο θα επικοινωνήσει μαζί σας με e-mail για συνάντηση/συνέντευξη έως 10/3/2023 πριν την οριστική ανακοίνωση των αποτελεσμάτων.

Εκ μέρους του Εργαστηρίου

Β. Κατή