Τετάρτη, 17 Φεβρουαρίου 2021 17:48

Έναρξη μαθήματος "Σύγχρονα θέματα στην Ανοσοβιολογία"

Το επιλεγόμενο μάθημα «Σύγχρονα θέματα στην Ανοσοβιολογία» (BEE828) προσφέρεται για πρώτη φορά στο Τμήμα και αφορά σύγχρονα θέματα ερευνητικού ενδιαφέροντος καθώς και μεθοδολογικές προσεγγίσεις στον ευρύτερο τομέα της Ανοσολογίας. Οι φοιτητές του 4ου έτους που ενδιαφέρονται να το παρακολουθήσουν, καλούνται να παρακολουθήσουν το εισαγωγικό μάθημα. Το εισαγωγικό μάθημα θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 23/2 σύμφωνα με το πρόγραμμα και η παρουσία είναι υποχρεωτική, όχι, όμως, δεσμευτική. Τα μαθήματα θα γίνονται μέσω ΜSTeams: CurrentTopicsImmunology. Σημειώνεται ότι λόγω ειδικού υποβάθρου, για την επιλογή του μαθήματος προαπαιτούμενη είναι η επιτυχής εξέταση στο μάθημα της Ανοσολογίας. Περισσότερες πληροφορίες για το μάθημα μπορείτε να βρείτε στην αντίστοιχη σελίδα του Τμήματος:http://bat.uoi.gr/studies/undergraduate-studies/2017-10-02-11-43-31/perigrammata για τον κωδικό BEE828 ενώ το λινκ για την παρακολούθηση μέσω της πλατφόρμας θα υπάρχει στη σελίδα του μαθήματος στο e-course, όπου οι ενδιαφερόμενοι φοιτητές καλούνται να εγγραφούν.

Εκ των διδασκόντων