Τετάρτη, 13 Φεβρουαρίου 2019 12:57

Σημαντικό - Φυσιολογία φυτών, Εργαστηριακές ομάδες

Λόγω υπερπλήρωσης της ομάδας 1, οι μετακινήσεις φοιτητών προς την ομάδα 1 δεν είναι δυνατές, εκτός αν υπάρξει αμοιβαία ανταλλαγή με φοιτητές/φοιτήτριες που ήδη βρίσκονται στην ομάδα 1.

Συγκεκριμένα, οι φοιτητές με αριθμούς μητρώου 1992 (ομάδα 2), 2054 (ομάδα 4), 2077 (ομάδα 4) και 2078 (ομάδα 3) που ζήτησαν να μεταφερθούν στην ομάδα 1, θα παραμείνουν στις προϋπάρχουσες εργαστηριακές ομάδες.

Εφόσον είναι εφικτές οι αμοιβαίες ανταλλαγές που επιθυμούν οι φοιτητές, θα πρέπει να το δηλώσουν μέχρι την Παρασκευή 15/2 μέσω email, οπότε και θα κλειδώσουν οι εργαστηριακές ομάδες.

Περαιτέρω αλλαγές των ομάδων και αμοιβαίες ανταλλαγές δεν θα είναι εφικτές για το μάθημα Φυσιολογίας φυτών κατά τη διάρκεια του εαρινού εξαμήνου.