Πέμπτη, 14 Ιουνίου 2018 23:49

ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ –ΤΡΟΠΟΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ

Από το προηγούμενο ακαδημαϊκό έτος (2018-19) το μάθημα Εφαρμοσμένη Οικολογία διδάσκεται από την κα. Β. Κατή. Δεδομένο ότι το στυλ του μαθήματος έχει αλλάξει, δίνεται η δυνατότητα στους φοιτητές παλαιοτέρων ετών (αυτοί που έχουν παρακολουθήσει το μάθημα το 2016-17 ή νωρίτερα) να επιλέξουν τον τρόπο που θα εξεταστούν στη θεωρία. Οι επιλογές είναι: (α) στην ύλη του μαθήματος και με τον τρόπο βαθμολόγησης του μέχρι σήμερα διδάσκοντα κ. J.M. Halley, (β) στην ύλη του μαθήματος και με τον τρόπο βαθμολόγησης της νέας διδάσκουσας κας Β. Κατή. Η επιλογή ισχύει έως και το Φθινόπωρο του 2018. Πέραν αυτής της εξεταστικής, όλοι οι φοιτητές θα εξετάζονται στη νέα ύλη του μαθήματος από την κα Β. Κατή.

Οι φοιτητές που επιθυμούν να εξεταστούν στο μάθημα Εφαρμοσμένη Οικολογία (2/7/18) παρακαλούνται να το δηλώσουν στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. προκειμένου να ετοιμαστεί ο ανάλογος αριθμός γραπτών. Το μήνυμα θα έχει τίτλο «[ΑΜ] [επώνυμο] [Κατή ή Halley]» (χωρίς κεφάλαια, π.χ. «1234 Γεωργιάδης Halley» ή «2345 Παπαδόπουλος Κατή»). Αν μετά θέλετε να ακυρώσετε τη συμμετοχή σας, στείλτε ένα 2ο μήνυμα με τίτλο «[ΑΜ] [επώνυμο] ΑΚΎΡΩΣΗ» (π.χ. «2345 Παπαδόπουλος ΑΚΥΡΩΣΗ») για να μην αντιμετωπίσετε προβλήματα την άλλη φορά. (Μέχρι 28/6/18)