Δευτέρα, 13 Φεβρουαρίου 2017 17:33

Αναπαραγωγική Βιολογία

Οι διαλέξεις Αναπαραγωγικής Βιολογίας θα ξεκινήσουν την Τετάρτη 1 Μαρτίου.

Το μάθημα θα διδάσκεται κάθε 2 χρόνια. Ο αριθμός των φοιτητών που θα μπορέσουν να συμμετέχουν φέτος είναι 30 και θα επιλεγούν με βάση το βαθμό τους στην Αναπτυξιακή Βιολογία. Οι φοιτητές που θέλουν να συμμετέχουν στην Αναπαραγωγική Βιολογία, καλούνται να αποστείλουν email στο διδάσκοντα με το Όνομα και τον ΑΜ τους, εφόσον έχουν αρκετά μεγάλο βαθμό (τουλάχιστον 6) στην Αναπτυξιακή. Οι βαθμοί της πρόσφατης εξέτασης Αναπτυξιακής Βιολογίας θα βγουν πριν τη λήξη της προθεσμίας δηλώσεων μαθημάτων. Φοιτητές που δεν διαθέτουν ακόμα βαθμό Αναπτυξιακής, να μη στείλουν email πριν ενημερωθούν για το βαθμό τους. Email αίτησης συμμετοχής στην Αναπαραγωγική Βιολογία θα γίνονται δεκτά μέχρι και μία ημέρα μετά την ανάρτηση της βαθμολογίας Αναπτυξιακής Βιολογίας.

Διαβάστηκε 2013 φορές