Παρασκευή, 18 Μαρτίου 2016 10:41

Εργαστήριο Φυσιολογίας Φυτών

Οι εργαστηριακές ασκήσεις του μαθήματος θα ξεκινήσουν την Τρίτη 22/3 με την ομάδα 2. Αναλυτικά το πρόγραμμα της πρώτης άσκησης έχει ως εξής:

22/3 Ομάδα 2

23/3 Ομάδα 1

29/3 Ομάδα 4

30/3 Ομάδα 3

Λόγω τεχνικών προβλημάτων που έχουν προκύψει με το τυπογραφείο δεν ήταν δυνατή η εκτύπωση του εργαστηριακού οδηγού, η οποία αναμένεται να ολοκληρωθεί την επόμενη εβδομάδα. Ωστόσο, ο οδηγός επισυνάπτεται εδώ σε ηλεκτρονική μορφή για να τον κατεβάσετε μέχρι να τυπωθεί. Συνιστάται στους φοιτητές πριν την έναρξη των ασκήσεων να διαβάσουν την θεωρία της πρώτης άσκησης, με σκοπό την καλύτερη κατανόησή της.

Λόγω της φύσης των ασκήσεων, αμοιβαίες αλλαγές μεταξύ φοιτητών δεν είναι δυνατές, παρά μόνο για το σύνολο των εργαστηριακών ασκήσεων. Επίσης απουσίες δικαιολογούνται μόνο αν υπάρχει σοβαρός λόγος, ο οποίος τεκμηριώνεται με την προσκόμιση αντίστοιχου αποδεικτικού, όπως βεβαίωση νοσηλείας από νοσοκομείο.

Διαβάστηκε 1981 φορές