Τετάρτη, 17 Φεβρουαρίου 2016 13:38

Έναρξη Εργαστηρίου Χημείας 1 - Επανάληψη Ανακοίνωσης

Το «Εργαστήριο Χημείας Ι» θα ξεκινήσει τη Δευτέρα 29/2
Οι ομάδες θα προσέλθουν για την παραλαβή των εργαστηριακών θέσεων σύμφωνα με τον παρακάτω προγραμματισμό
Δευτέρα 29/2
1η ομάδα 15.00
4η Ομάδα 16.00
Τρίτη 1/3
2η Ομάδα 15.00
5η Ομάδα 16.00
Τετάρτη 2/3
3η Ομάδα 15.00
6η Ομάδα 16.00

Στο επισυναπτόμενο αρχείο μπορείτε να δείτε την κατανομή των φοιτητών στις ομάδες.
ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 18/2
Όσοι φοιτητές δεν βρίσκουν το όνομά τους στις λίστες να επικοινωνήσουν με τον υπεύθυνο του εργαστηρίου στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. .
Φοιτητές παλαιότερων ετών που επιθυμούν να παρακολουθήσουν το εργαστήριο να επικοινωνήσουν με τον υπεύθυνο του εργαστηρίου στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. .